Psy

Przywitaj się na forum! Przedstaw siebie i swojego czworonożnego przyjaciela

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  ojeja 5 mies., 1 tydzień temu.

Oglądasz 6 wpisy - 1 z 6 (6 razem)
  • Autor
    Wpisy

Karolina
    Klucznik
    • Weteran

Cześć! Swoją przygodę z forum możesz zacząć tutaj:) Poznajmy się!
    Jak masz na imię? Jak się wabi Twój pies? Od kiedy z Tobą mieszka? Jak spędzacie razem czas, co lubi, a czego nie? Jakiej rasy psa posiadasz? 🙂

Zanim założysz nowy temat, użyj wyszukiwarki – sprawdź, czy informacje, których szukasz nie zostały już poruszone na forum.

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

Reks89
    Uczestnik
    • Bywalec

Ale super, że znalazłem to forum. Większość for tego typu jest bardzo mało aktywnych, a szkoda, bo uwielbiam rozmawiać i czytać o psach 😀
    Mam bernardyna, który ma 3 lata o imieniu Reks 🙂 Jest jeszcze mały york, na którym ogromnie zależało mojej córce Zosi. York ma dopiero 6 miesięcy.

urzednik76
    Uczestnik
    • Bywalec

Na co dzień jestem urzędnikiem, mam na imię Artur, a mój pies to … buldog francuski – Molia (jej imię) 😀 Opiekuję się nim tak trochę przez przypadek. Ktoś go wyrzucił, znalazłem go przywiązanego przy drzewie w lesie. Przygarnąłem, nie miałem serca zostawić go samego. Teraz już prawie 2 lata razem mieszkamy. Chrapie, do wszystkich się przytula i podbiega do każdego czworonoga, jakiego spotykamy. Nawet jeśli jest dużo większy od niego. Nie wiem, czy każdy buldog taki jest, moja Molia jest świetna 🙂 no poza chrapaniem 😀

Karolina
    Klucznik
    • Weteran

Cześć Artur! Witaj na portalu! Fajnie, że się u nas zarejestrowałeś! 🙂 Buldogi są bardzo fajnymi pieskami. Nie wiem, jakim trzeba być człowiekiem, żeby zostawić psa przywiązanego do drzewa w lesie. Przecież to niemal jak wyrok śmierci. Naprawdę już lepszym rozwiązaniem byłoby zostawienie psa i odjechanie. Chociaż mógłby zawalczyć o swoje życie. Mimo to żadnego z tych pomysłów nie uważam za dobry 🙁 Na szczęście Molia trafiła na Ciebie i ją uratowałeś! Bardzo się cieszę, że są tacy ludzie jak Ty! 🙂

urzednik76
    Uczestnik
    • Bywalec

Dokładnie… nie potrafię zrozumieć tego jak można tak było zostawić psa na pastwę losu 🙁 Molia przeżyła, ale ile psów i zwierzaków ginie przez to, że dla kogoś są utrapieniem. Decydując się na zwierzaka trzeba podejść do tematu odpowiedzialnie, a nie na zasadzie “jak się będzie źle sprawował to go wyrzucę do lasu”, albo “jak się znudzi dzieciom to się go odda do schroniska”.

ojeja
    Uczestnik
    • Bywalec

witam, miło mi że mogłem dołączyć do forum miłośników psów. Mam nadzieję że pogłębię swoją wiedzę o tych wspaniałych psiakach, jak również będę mogła podzielić się swoją wiedzą. Mam  dwa psiaki – sunię 14 letnią, i psa 11 letniego. Jak na staruszki, czują się dobrze

Pozdrawiam

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 5 mies., 1 tydzień temu przez  ojeja.
Oglądasz 6 wpisy - 1 z 6 (6 razem)

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.