Psy

Czy psie hotele są bezpieczne?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  level 2 tygodni, 3 dni temu.

Oglądasz 5 wpisy - 1 z 5 (5 razem)
  • Autor
    Wpisy

Karolina W.
    Klucznik
    • Bywalec

Hej! Mam do Was pytanie. Wyjeżdżam z moim mężem na wakacje. Nie wiemy co zrobić w tym czasie z naszym psem. Słyszeliśmy o hotelach i motelach dla psów. Mąż mnie namawia, ja mam wątpliwości, czy nasza sunia będzie w dobrych rękach.

• Ten wątek został zmodyfikowany 3 mies., 3 tygodni temu przez  Karolina W..

karinka_900
    Uczestnik
    • Bywalec

Oczywiście, że tak. Tylko wiadomo, że trzeba znaleźć hotel, który spełnia określone wymagania.

Sprawdźcie opinie na temat hotelu w sieci
    Dobrze, żeby każdy pies miał osobne pomieszczenie z wybiegiem
    Niektóre hotele mają baseny dla psów i kotów oraz place zabaw
    Koniecznie zobaczcie też czy dane miejsce ma dobre referencje

W internecie znajdziecie też rankingi znanych i docenianych hosteli w poszczególnych miastach. Zobaczcie np. tu:
    http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/938753,nie-zabierasz-psa-na-wakacje-znajdz-hotel-dla-zwierzat-lista,id,t.html

lagoda870
    Uczestnik
    • Bywalec

Moim zdaniem zostawienie psa w hostelu z ludźmi, którzy znają się na opiece nad zwierzętami, jest dużo bardziej odpowiedzialne niż powierzenie opieki przypadkowym znajomym. Sama dwa razy zostawiłam już swojego kota w takim miejscu.

WioLka34
    Uczestnik
    • Bywalec

Wszystko zalezy w dużej mierze od pieska. Swojego nie wyobrażam sobie zostawić w takim miejscu. Mój pies jest do nas za bardzo przywiązany i wiem, jak źle by się czuł w kompletnie obcym miejscu z obcymi ludźmi. Pieska zawsze zabieramy ze sobą na wyjazdy i nawet zabieramy z nim jego posłanie (można kupić fajne w sklepie Dogplus). Dzięki temu jak jest w nowym miejscu to od razu wie gdzie się położyć i nie musi się wiercić przez pół nocy i szukać sobie miejsca.

level
    Uczestnik
    • Początkujący

Niestety byłem zmuszony na 3 dni oddać psa do hotelu. Fachowa obsługa służąca pomocą. podawali (choć nie musieli) nawet mojemu pupilowi vetoskin z vetexpert. Pies miał problemy z sierścią i musiał dostawać preparat przez 2 miesiące. W sumie nie taki hotel straszny jak go malują.

Oglądasz 5 wpisy - 1 z 5 (5 razem)

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.