Psy

Czy psie hotele są bezpieczne?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lagoda870 lagoda870 1 mies., 1 tydzień temu.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (3 razem)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Karolina W.
    Karolina W.
    Klucznik
    • Bywalec

Hej! Mam do Was pytanie. Wyjeżdżam z moim mężem na wakacje. Nie wiemy co zrobić w tym czasie z naszym psem. Słyszeliśmy o hotelach i motelach dla psów. Mąż mnie namawia, ja mam wątpliwości, czy nasza sunia będzie w dobrych rękach.

• Ten wątek został zmodyfikowany 1 mies., 3 tygodni temu przez Zdjęcie profilowe Karolina W. Karolina W..
    Zdjęcie profilowe karinka_900
    karinka_900
    Uczestnik
    • Bywalec

Oczywiście, że tak. Tylko wiadomo, że trzeba znaleźć hotel, który spełnia określone wymagania.

Sprawdźcie opinie na temat hotelu w sieci
    Dobrze, żeby każdy pies miał osobne pomieszczenie z wybiegiem
    Niektóre hotele mają baseny dla psów i kotów oraz place zabaw
    Koniecznie zobaczcie też czy dane miejsce ma dobre referencje

W internecie znajdziecie też rankingi znanych i docenianych hosteli w poszczególnych miastach. Zobaczcie np. tu:
    http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/938753,nie-zabierasz-psa-na-wakacje-znajdz-hotel-dla-zwierzat-lista,id,t.html

Zdjęcie profilowe lagoda870
    lagoda870
    Uczestnik
    • Bywalec

Moim zdaniem zostawienie psa w hostelu z ludźmi, którzy znają się na opiece nad zwierzętami, jest dużo bardziej odpowiedzialne niż powierzenie opieki przypadkowym znajomym. Sama dwa razy zostawiłam już swojego kota w takim miejscu.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (3 razem)

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.